avm-komple-temizlikEnpak Temizlik ve Destek Hizmetleri; Alışveriş merkezleri, her gün yüzlerce, hatta binlerce insanın girip çıktığı kapalı alanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır.
Kalabalık bir mekanda hizmet vermenin zorluğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi Avm içerisindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır. Alışveriş Merkezleri temizlik hizmetinde mekan içi ve ortak alanları, yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlar la sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız, Avm içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silimi hizmetlerini de üstlenmektedir. En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur. Enpak temizlik müşteri memnuniyetini ğöz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.
avm-temizlik-hizmetleri
Avm- Alışveriş merkezi temizliği’nize talibiz. İster AVM temizlik, personeli istihdamı yapalım isterseniz part time AVM temizliği hizmeti, sizler için çözüm üretmeye devam ediyoruz.
Bütün avmler yaşam ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir..
Bu nedenle avm’ler müşteri sirkilasyonunun en yoğun yaşandığı alanlar olmuştur..
Avm temizliği bu bağlamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı Temizlik İstemektedir..
Avm Temizlik Hizmetlerinde Enpak TEMİZLİK Şirketi olarak inşaat sonrası ve devamında temizlik avm personeli istihdamı sağlayarak müşterilerimize kurumsal çözümler önermekteyiz..