Enpak Şoför Hizmeti akşam yemeklerinizi, uzun iş görüşmelerinizi, misafirlerinizi ağırlamayı daha da güvenli ve keyifli bir hale getiriyor!

  • Akşam aileniz ya da arkadaşlarınızla yemeğe gidecek ve birkaç kadeh alkol alacaksınız. Bu durumda güvenliğiniz için araç kullanmamalısınız. Arayın Enpak Hizmet’i şoförünüz sizi gideceğiniz yere götürsün.
  • Eğlence için dışarı çıktığınızda aracınızı tanımadığınız insanlara teslim etmek istemiyor, hoşlanmıyorsunuz. Üstelik ortalama 15-20 TL bahşiş vermek zorunluluğunuz da var. Arayın Enpak Hizmet’i, eğitimli şoförler sizi bıraktıkları yerin en fazla 3 km yakınlarında sürekli araçta beklesin ve sizi rahat ettirsinler.
  • Yurt içi, yurt dışından gelen misafirleriniz var. Her zaman onlara tüm programları boyunca eşlik edemeyebilirsiniz. Arayın Enpak Hizmet’i şoförlerimiz misafirlerinizi karşılasın, istediğiniz yere götürsün, beklesinler.
  • İşleriniz çok yoğun ve bu arada eşinizin, aile büyüklerinin veya çocuklarınızın bir yerlere ulaştırılması gerekiyor. Arayın Enpak Hizmet’i, şoförlerimiz sizin aracınızla bu ulaşımı gerçekleştirsinler.
  • Bir yerlerde toplantıdasınız ya da eğleniyorsunuz. Size katılmasını istediklerinizin araçları yok. Arayın Enpak Hizmet’i biz istediklerinizi arzu ettiğiniz yere ulaştıralım.
  • Ayda sadece birkaç gece, gündüz çok yoğun oluyorsunuz. Otomobilinizi park etmeye bile vakit olmuyor. Ulaşımınızı da kirli ve kliması olmayan taksilerle yapmak istemiyorsunuz. LPG kokusu da sizi rahatsız ediyor. Biz sizi istediğiniz yere ulaştırıyor ve sizi yormuyoruz.
  • Üstelik tüm bu hizmetleri özel eğitim almış şoförler ile, sizin aracınızla, sigorta koruması altında ve taksi ücreti ya da otopark bahşisi maliyetine sağlıyoruz. Enpak Hizmet ile dileyenin, dilediği zaman diliminde özel şoförü olacak.

Ülkemizde her gün 100 kişinin alkol kontrollerinde ehliyetini minimum 6 ay süre ile kaybettiğini üstelik ceza uygulamasının da 417 TL’den başladığını düşündüğünüzde 72-150 TL arasındaki servis ücretlerimiz size sıra dışı bir konfor ve güveni ekonomik koşularda sağlıyor olacak.

enpak-soför-hizmetleri