cam-discephe-temizlikHer türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.
Dış cepheniz kaplama yada cam ne tür olursa olsun,bilgi almak ve danışma için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir,ekiplerimizin hazırlayacağı keşif raporu doğrultusunda fiyatlandırma talep edebilirsiniz.
Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alanda da tecrübe sağlamış olan Enpak Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.
Dış Cephe Temizliği özellikle plazaların cam temizliği ile ilgili size uygun çözümleri tecrübelerimizin ışığında sunacak olan Enpak Temizlikle çalışmaktan siz de memnun kalacaksınız.
Rezidans, iş merkezi, otel, plaza gibi yapılar , dış cephe çalışmaları için riskli ve erişimin zor olduğu yerlerdir. Üstelik her yüksek yapıda dış cephe asansörleri bulunmayabiliyor ya da her yüksek yapı için cam silim platformları ve iskeleler kurulamıyor. Bu durumda iple erişim yöntemini kullanmak doğru bir çözümdür. İple erişim dağcılık ve mağaracılık tekniklerinin endüstriyel alanda kullanılmasıdır. Bu sistem yalnızca yüksek ve ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmaz. Pek çok açıdan da avantajlıdır: Dış cephe temizliği yapılan binalar, gürültü ve görüntü kirliliğine maruz kalmaz.Yapıda herhangi bir hasar oluşmaz ve çevreye zarar verilmez.
Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.
ENPAK Dış Cephe ve Cam Temizleme Binalarınızın cam silimi konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin daima yanında olan firmanız.
Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunuyoruz dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme malzemelerini tamamıyla çevre dostu ve her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.kullanılan bezlerde en ufak bir çizme veya camın yapısında bozulma oluşturmamaktadır.çünkü her enpak-cam-temizlikcam yapısı bir olmamaktadır bazı camlar özel yapıya sahiptirler.
dış cephe cam temizleme işlerinde yapılan yanlış işer sonucunda da cam da incelme,cizilme,yapısında zamanla bozulma ve camın dayanıklılık özelliğini yitirmektedir.bu gibi sorunların yaşanmaması için Enpak temizlik hizmetinizdedir.
Apartmanların, villalarınızın, İş Merkezlerinin, Giydirme Cepheli tüm binaların, çalışma alanlarının iç ve dış camları, vitrin, cam kapı ve binaların dış cephe temizlikleri tecrübeli personellerimizle temizlikleri tek seferlik veya periyodik olarak yapılır. Fiyatlandırma hizmet verilecek bina için yerinde yapılacak ekspertiz neticesinde uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli sonuç alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.