insaat-sonrasi-temizlik-maltepeİnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir.
7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.
İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.
Enpak Temizlik Şirketi hizmet yelpazesi içerisinde oluşturulan özel ekip eşliğinde yapılan, inşaat ve dekorasyon sonrası temizlikler şimdi daha hızlı ve sağlıklı.
İnşaat temizliği hizmetlerinde ülkemizdeki temizlik şirketleri arasında en deneyimli temizlik şirketi konumunda  Enpak Temizlik Şirketi bulunmaktadır.
‘İş ve İş Sağlığı Yönetmelik ve Prosedürleri’ne uygun yapılan tasarım ve hazırlıklar çerçevesinde inşaat sorası, dekorasyon sonrası temizlik işleri sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.
insaat-sonrasi-temizlik-gebze-enpakEnpak, her alanda olduğu gibi aşırı önem arz eden inşaat sonrası temizliklerde de güvenebileceğiniz ender temizlik şirketlerindendir.
Hiçbir endişe ve kaygıya düşmeyeceğiniz hizmetleri uluslararası standartlara uygun gerçekleştiren  Enpak, kurumsal işletim ve profesyonel yaklaşımla da örnek işletmedir.
İnşaat sonrası temizliği itina ile yapan şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
İstanbul içi tüm semtlere anında hizmet veren şirketimiz ekiplerimiz inşaat artıklarını en kısa sürede geride toz bile bırakmadan tertemiz yapmaktadır.
İnşaat sonrası temizlik hizmeti sağlayan firmamız sizlere a,dan z,ye ince ayrıntısına kadar temizlik yapmaktadır.