İstanbul’da trafiğin durumu ne olursa olsun, Enpak kurye gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Enpak Kurye

   Enpak Hizmet Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren bütün İstanbul’a yayılmış olan Motorlu Kurye‘leri ile birlikte  siz müşterilerimize verilen hizmetleri acil kurye amacına uygun olarak düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon faaliyetlerinde bulunan bir kurye şirketidir.
Enpak Kurye  ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtımın kurye sektöründe bir stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda moto kurye sektöründeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Sektöründe örnek alınan bir Kurye şirketi olan Enpak Hizmet Kurye kuruluşu ile birlikte kurye anlamında, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Enpak kurye firması müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çağımızın sağladığı teknolojik alt yapıyı en üst seviyede uygulayan bir motorlu kurye firmasıdır.
Enpak Hizmet kurye firması  ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile, moto kurye’nin alandaki konumu ve teslimat sonuçları,net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Motorlu kurye ihtiyaçlarınızda Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.

Enpak Moto Kurye

           Enpak Kurye  müşterilerine sunduğu kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında, nitelikli bir moto kurye hizmeti vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize  0 262 642 09 01 – 0 544 914 25 25 numaraları ile ulaşabilirsiniz.  Dilediğiniz bir anda  Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Enpak kurye  firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye,acil kurye, arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Unutmayın! Enpak kurye firması bir telefon kadar yakınınızda.. Kaliteli, sorunsuz bir acil kurye istiyorsanız 0 544 914 25 25 numaralı telefondan Enpak kurye’ye ulaşabilirsiniz.

Enpak Moto Kurye ,Kurye hizmetlerini, bireysel ve kurumsal firmalara vermektedir. Enpak Kurye …