12, Şub 2016
Satış Müdürümüz Demet Özcan İle Söyleşi

Enpak Hizmet Müşteri İlişkiler ve Satış Müdürümüz Demet Özcan İle Söyleşi..

ENPAK Hizmet, Değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna, yaratıcılığa ve çağdaş vizyona değer veren keyifle çalışan, keyifle hizmet eden bir ekip olarak yola çıktık,

En önemli farkımızın, işimizi çok severek yapıyor olmamız diye düşünüyoruz.

Bu sebeple de, klasik rutin bir hizmet yerine, işimizi sürekli geliştirmeyi ve her müşterinin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak çözümler üretip, yeni yöntemler geliştirerek, temizlik kalitesini ve personel çalışma koşullarını iyileştiriyor, hizmetimiz de geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Temiz çevre ve sağlıklı bir iş ortamı çalışanların performansını arttırmak için temel gereksinimlerdendir. ENPAK Hizmet, tecrübesi ile temizlik uygulamalarının daha verimli ve esnek bir hale gelmesi için yeni standartlar oluşturmuştur.


ENPAK Hizmet dağılımının büyük kısmını oluşturan temizlik hizmetlerinin kalitesini sürekli arttırarak, temizlik sektörüne yön vermeye devam etmektedir.
Günlük ofis temizliğinden endüstriyel temizliğe, hijyenik odaların temizliğinden cam temizliğine bir çok farklı temizlik hizmeti sunan Enpak Hizmet, ilaçlama, peyzaj düzenleme alanlarında da en yeni teknolojik ürünler ile en kaliteli hizmeti sağlar.

Saygılarımla.

Müşteri İlişkiler ve Satış Müdürü

Demet ÖZCAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.